FACEBOOK

Pytania na temat Facebooka

Jak obiecałam, tak też się stanie. Dzisiaj popiszemy o Facebooku i porozprawiamy o nim trochę więcej. Prowadząc bloga często bardzo chętnie, czasem z dystansem korzystamy z tego kanału komunikacji. Dzisiaj przedstawiam najczęściej zadawane pytania na temat Facebooka, które pozostawiliście w grupie. Nie przedłużając – przejdźmy do konkretów. Na początku dodam także, że już niedługo pojawi się druga część dotycząca pytań zostawionych na fanpage'u. (więcej…)

Z admin, przed
MOTYWACJA

Celownik na kwiecień 2018

Nowy miesiąc, to nowa energia do działania. Szczególnie, że wiosna zaczęła się zadomawiać na dobre. Co planuję zrobić w tym miesiącu? Z czego zdam raport w maju? Celownik na kwiecień 2018 skupia się wokół  RODO, regularnej publikacji i nietypowego zakładu, w który się wplątałam. (więcej…)

Z admin, przed
JAKI BYŁ

Jaki był marzec 2018

Spokojnie mogę napisać, że pierwszy kwartał tego roku stał się historią. W marcu postanowiłam publikować bardziej regularnie, schudnąć i dalej trzymać się moich niepostanowień noworocznych. Dzisiaj podsumuję moją walkę z hejterem i Facebookiem oraz przypomnę, że badania profilaktyczne są bardzo ważne. Jaki był marzec 2018? Już zdaję raport. (więcej…)

Z admin, przed