Jakim Influencerem chcesz zostać?

Jakim Influencerem chcesz zostać?

Prowadzenie bloga lub profilu w mediach społecznościowych sprawia, że z każdym miesiącem przekonujesz do siebie kolejne osoby, które obdarzą Cię zaufaniem i zaczną podążać Twoimi ścieżkami. Małymi krokami zaczynasz mieć coraz większy wpływ na ich decyzje, zachowania i postrzeganie świata. Bardzo często możesz nie zdawać sobie sprawy z tego, że Twoja opinia będzie kluczowa przy dokonywaniu dowolnego wyboru. Dzisiaj odpowiemy sobie na pytanie – jakim influencerem chcesz zostać?

[…]

Motywacja czy dyscyplina

Motywacja czy dyscyplina?

Od kilku lat w internecie krążą wpisy motywacyjne i coachingowe. Praktycznie na każdym kroku napotykamy pełne działania posty, które zachęcają do ciągłego motywowania się i rozwijania. Staramy się je przyjmować z pokorą. Staramy się działać każdego dnia, bo wpaja się nam, że człowiek bez motywacji jest gorszy. A ja dzisiaj zadaję jedno pytanie. Co jest ważniejsze? Motywacja czy dyscyplina?

[…]

Blogowe szkolenia online

Blogowe szkolenia online

Blogowe szkolenia online pojawiły się w pewnym momencie mojego życia i zostały w nim na dłużej. Trafiłam na nie przez czysty przypadek. Jak ja się cieszę, że takie przypadki trafiają się w moim życiu! Dzisiaj to ja chcę zostać kolejnym przypadkiem w Twoim blogowym żywocie. Porozmawiajmy o blogowych szkoleniach online!

[…]