Pomysły na blogowe wpisy

Pomysły na blogowe wpisy – 80 propozycji na każdą porę roku

Blogujesz i nie wiesz o czym pisać? Nie, nie będę niemiła. Nie napiszę, żebyś przestał to robić. Dlaczego? Ponieważ jesteśmy tylko ludźmi i czasami trafia nas czarna dziura rozpaczy. Wróć. Trafia nas czarna dziura braku pomysłów lub wszystko, co wymyślimy wydaje się głupie. Dzisiaj przychodzę z gotowymi pomysłami. 80 punktów, które możecie wykorzystać przy blogowaniu lub nawet vlogowaniu. Obstawiam, że wpis pomysły na blogowe wpisy sprawi też, że wmyślicie co najmniej 10 nowych pomysłów dla siebie. Gotowi? No to lecimy bez przedłużania!

[…]

Aplikacje których używam prowadząc profil na Instagramie

Ahoj moje Blogowe Stwory! Mam nadzieję, że Wasze blogi mają się dobrze, a Wy jeszcze lepiej! Ostatnio temat Instagrama chodzi mi po głowie i wierci przysłowiową dziurę w brzuchu. W związku z tym wpadłam na pomysł, aby pokazać wam aplikacje których używam prowadząc profil na Instagramie. Dla niektórych z Was nie będzie to nic odkrywczego. Mam jednak nadzieję, że chociaż jedna osoba znajdzie dla siebie coś nowego 🙂 […]

Skończ z blogowymi wymówkami

Skończ z blogowymi wymówkami!

Nie mam czasu! Muszę zrobić coś innego! Nie mam aparatu, komputera, telefonu, pomysłu, chęci, ciekawego życia, czy ładnego mieszkania. Bez sensu to wszystko! Bez sensu jest to całe blogowanie! Znasz to? Jeśli tak, to krzyczę do Ciebie przez ogromny megafon – skończ z blogowymi wymówkami i zacznij kurczę działać! Dzisiaj posłużymy się moim przykładem.

[…]

Dlaczego nie narzekam na algorytmy

Dlaczego nie narzekam na algorytmy?

Ostatnio coraz więcej osób kręci nosem na algorytmy, które są obecne praktycznie wszędzie. Facebook, Instagram, czy Youtube działają w inny sposób niż kilka lat temu. Ba! Sama zaczynałam przygodę z blogowym fanpage’em na innych zasadach. Wtedy zasięgi wyglądały zupełnie inaczej. Taka trochę bajka i legenda. Pamiętam, jak testowo puściłam reklamę za 3 zł, a dotarła do 10 tysięcy osób i zebrała około 300 reakcji. Był taki krótki okres, gdzie byłam dosłownie wkur… zdenerwowana na to, że mimo mojej ciężkiej pracy nie docieram do innych osób. Dzisiaj sytuacja odwróciła się o 180 stopni. Dlaczego nie narzekam na algorytmy? Dla mnie to proste!

[…]

Co wprawia mnie w dobry humor

Co wprawia mnie w dobry humor?

Cześć moje Blogowe Stwory. Często pytacie się co wprawia mnie w dobry humor. Pytacie, co takiego robię, że przekazuję tyle pozytywnej energii. Czy to jakaś wielka tajemnica? Oczywiście, że nie! Moje życie jest normalnym żywotem i miewam gorsze, a nawet paskudne dni. To naprawdę się zdarza. Czasami nawet w takim paskudnym stanie odezwę się na Instastory, bo mogę! A co 🙂 Dzisiaj jednak chce Wam przekazać krótką listę rzeczy i czynności, które wprawiają mnie w dobry humor, kiedy mam ten gorszy dzień.

[…]

Dlaczego czytam blogi?

Dlaczego czytam blogi?

Bloguję. Albo inaczej – prowadzę bloga od jakiegoś czasu. Samo blogowanie to nie tylko pisanie i publikacja nowych wpisów. To także interakcje z innymi Blogerami. Tak, czytam inne blogi (niestety coraz mniej je komentuję, za co ogromnie przepraszam!) i lubię to zajęcie. Dlaczego czytam blogi? Czy dzięki temu mam jakieś korzyści? Czy warto to robić? odpowiedź znajdziesz czytając ten wpis dalej.

[…]