Celownik na marzec 2018

Celownik na marzec 2018

Przyszła chyba pora na powitanie marca. Tak bardzo, ale to bardzo pragnę już powitać wiosnę, jednak mrozy nie odpuszczają. Dlaczego zima musi być taka nieprzyjemna? Jeżeli czytałeś ostatni wpis to wiesz, że wróciłam z nowymi pomysłami i energią. Celownik to nowa, odświeżona forma, która będzie służyła do publicznego planowania spraw blogowych i tych bardziej osobistych, którymi chciałabym się podzielić. Celownik na marzec 2018 będzie pierwszym wpisem z tej serii. Pewnie domyślacie się, że kolejny wpis z tej serii pojawi się już 1 kwietnia. Oczywiście nie będzie też tak, że ja piszę, a Ty tylko czytasz. Po przeczytaniu tekstu zostaw w komentarzu dwa – trzy cele na marzec, które chcesz zrealizować. Zmotywujmy siebie nawzajem.

Celownik na marzec będzie się skupiał przede wszystkim na kwestii blogowej, zdrowotnej i kulturalnej. Przede wszystkim na moim celowniku jest zachowanie spokoju, radości i równowagi. Poza tym chcę skupić się na:

Blogowaniu

Czas powrócić do bardzo regularnego pisania. Nie deklaruję publicznie konkretnej liczby wpisów. W tajemnicy zdradzę, że utworzyłam magiczny zeszyt, gdzie wszystko zostało rozpisane i zaplanowane. Jest kilka nowych tematów, które mam na oku. Nadal chcę połączyć bycie sobą z przekazywaniem wiedzy i nauką. Wiecie, że przygotowując wpisy na bloga sama uczę się jeszcze więcej? Coś w tym jest!

Grupie na Facebooku

Rozpisałam szczegółowy rozkład miesiąca. Będą tam pojawiać się cykliczne wpisy. Zajrzyj już dziś i podziel się swoimi planami na marzec z innymi, pozytywnymi Blogerami. W ankiecie grupowej zadecydowaliście, że chcecie mieć zarówno możliwość zdobywania wiedzy, jak i promocji swojego miejsca w sieci. Postaram się sprostać oczekiwaniom. Dla najaktywniejszych planuję także niespodzianki (wszystko w swoim czasie).

Celownik na marzec 2018, czyli skupiam się na:

  • Zdrowiu i odchudzaniu

Celownik na marzec 2018 to nie tylko blogowanie. To także ja i moje zdrowie. W sumie w tym momencie, to coś najważniejszego. Po pierwsze muszę dokończyć wszystkie badania, na jakie dostałam skierowanie. Bardzo możliwe, że gdy to wszystko już się skończy to podzielę się szczegółami. Najpierw chcę zamknąć ten męczący etap w moim życiu.

  • Więcej książek!

Wkręciłam się w czytanie. Czytam na tyle, na ile pozwala mi na to czas. Chcę dalej to kontynuować, ponieważ jest to bardzo odprężające i pozwala mi się rozluźnić. Lubuję się w poradnikach, ale zaczynam też powoli sięgać po literaturę obyczajową. Dla mnie to ogromny progres.

  • Język angielski

Zamierzam kontynuować moje lekcje i regularnie uczyć się nowych słówek. Sprawia mi to ogromną przyjemność i jest niezłym wyzwaniem.

Tak sobie to czytam i myślę, że będzie intensywnie. Z drugiej strony nie narzucam sobie konkretnych cyfr. Nie będzie tak, że nie sięgnę pewnego limitu i się załamię. Nie stwierdzę wtedy, że planowanie jest do czterech liter. Teraz czas na Ciebie. Jakie są Twoje plany na marzec? Podziel się z nami w komentarzu. Obdarzmy się taką pozytywną energią.