26/03/2018

O MNIE

 

O mnieCześć! Jestem Magda, mieszkam w Warszawie i… jestem Blogerką! Tragedia, prawda? 🙂 I tak, na tym zdjęciu obok zobaczysz moje oblicze. Już jestem poważna! Obiecuję!

Poznasz mnie po okularach, blond czuprynie i twórczym roztrzepaniu połączonym z uśmiechem na twarzy. Uwielbiam żyć i mieszkać w Warszawie, ciągnie mnie do podróży i stawiam sobie konkretne cele do wykonania. Ich realizacja dodaje skrzydeł i kopa do dalszego działania. Nie umiem usiedzieć na miejscu i ciągle muszę coś robić. Nie wyobrażam sobie dnia bez dawki optymizmu i dobrego słowa w kierunku drugiej osoby. Piszę, bo to uwielbiam odkąd sięgam pamięcią. Piszę, bo lubię dzielić się wiedzą i doświadczeniem. Wiem, że powinniśmy się dzielić tym, co dobre i wartościowe.

Dlaczego Pokularna?
Gdy zakładałam bloga w 2016 roku wiedziałam, że chcę mieć coś wspólnego z okularami. Dla Ciebie zdradzam najbardziej strzeżoną tajemnicę w blogowym świecie.Pewnego listopadowego popołudnia wzięłam mój magiczny kociołek i wymieszałam okulary razem ze słowem popularna. Wystarczyły trzy ruchy w prawą stronę, cztery w lewą i solidne podgrzanie i… właśnie tak powstała Pokularna! Na początku działałam na Blogspocie, by po roku przenieść się tutaj – na swoje.


Co tutaj znajdziesz?

Jeżeli tak jak ja prowadzisz własnego bloga i traktujesz go jak swoje małe, wirtualne dziecko to mój blog jest perfekcyjnym miejscem dla Ciebie. Jeżeli pragniesz rozwinąć swój fanpage lub profil na Instagramie, to śmiało dołącz do naszego zwariowanego grona. Odnajdziesz tu porady dotyczące blogowania i prowadzenia profili w mediach społecznościowych dla początkujących i średnio – zaawansowanych (takie A1 – B1 w językach obcych).

Znajdziesz także wszystko, co inspiruje i motywuje mnie każdego dnia. Dzielę się genialnymi miejscami w sieci i poza nią, pokazuję książki, filmy i seriale. Nawet czasami znajdą się babskie sprawy, bo kobietą jestem i nic co kobiece nie jest mi obce! Pokazuję to, jak rozumiem życie i jak staram się przez nie kroczyć z uśmiechem na twarzy.

No i w końcu chcę Ci pokazać, jak walczę z dodatkowymi kilogramami. Może to właśnie Ty będziesz moją inspiracją do wytrwania w zmianie stylu życia? Myślę, że to całkiem możliwe!


Gdzie jeszcze jestem?

Znajdziesz mnie przede wszystkim na:

  •  Facebooku – jeżeli chcesz być na bieżąco z nowymi wpisami możesz śmiało polubić stronę.
  • Instagramie – tutaj znajdziesz więcej stylu życia i mojej twarzy. Luz także jest potrzebny. Prawda?
  • Google + – jeżeli nie masz Facebooka i chcesz być na bieżąco to dodaj mnie do swoich kręgów.

 

A dla fajnych, blogowych ludzi, powstała fajna blogowa grupa na Facebooku. Znajdziesz tam:

  • takie same, pozytywne i kreatywne  osoby jak Ty,
  • solidną dawkę wiedzy i możliwość uzyskania odpowiedzi na Twoje pytania,
  • stały rozkład tygodnia,
  • bonusowe materiały i nagrania wideo.

 

Masz pytania? Napisz do mnie maila! Czekam na Ciebie pod adresem kontakt@pokularna.pl

Staram się odpisywać jak najszybciej, ale przeważnie zajmuje mi to 24 godziny. No chyba, że to weekend lub święto. Wtedy bądź wyrozumiały i poczekaj na odpowiedź najpóźniej pierwszego dnia roboczego po wolnym.

 

Something is wrong.
Instagram token error.
Load More