Share week

Share Week 2018 – te 3 blogi warto odwiedzić

19 marca 2018 roku ruszyła kolejna już edycja Share Week. Od początku wiedziałam, że muszę wziąć udział w zabawie. Jesteście ciekawi, jakie blogi wybrałam? Które miejsca w sieci zasługują według mnie na wyróżnienie? Gdzie warto zajrzeć? Uwaga, uwaga – oto moje propozycje na Share Week 2018.

Jeżeli jesteś nowy w Blogosferze lub po prostu nie wiesz o czym piszę, to już pędzę z wyjaśnieniami. Share Week to inicjatywa zapoczątkowana przez Andrzeja Tucholskiego. Polega na polecaniu sobie blogów, które lubimy, cenimy i chętnie do nich powracamy. Ale dlaczego? Bo dobrą i wartościową treścią trzeba się dzielić.

Dzisiaj dzielę się i ja. Robię to z ogromną przyjemnością i radością. Mam nadzieję, że zajrzycie do tych osób i znajdziecie coś dla siebie.

Blog Kasi śledzę już od długiego czasu. Znajdziecie tam wszystko, co związane z komunikacją międzyludzką. Odwiedzając to miejsce rozwiniesz swoje zdolności społeczne. Przyznam się, że i ja je rozwijam bardzo efektywnie. Poza tym Kasia opublikowała ostatnio genialnego ebooka w opisanym temacie. Jest on pełen konkretnej wiedzy, z którą warto się zapoznać i wcielić w życie. Czytając wpisy chcemy zmienić nasze życie i poprawić te umiejętności, które wymagają pracy. Koniecznie zajrzyjcie i sprawdźcie. Taka wiedza zawsze może się przydać.

 

Od razu wiedziałam, że ten blog znajdzie się na mojej liście. Dorota odwala kawał dobrej roboty i po prostu świetnie pisze. Z pamiętnika nieznanego Blogera zawsze poprawia mi humor. Jeżeli poszukujecie dawki uśmiechu i oderwania się od prozy życia to serdecznie Wam polecam. Ostrzegam tylko, że nie przyjmuję reklamacji, gdy przepadniecie na dłuższy czas przy czytaniu wpisów, bo są naprawdę wciągające.

 

Moja wordpressowa mistrzyni! Zna odpowiedź na chyba każde pytanie związane z WP. I o tyle, o ile jestem Zosią samosią i pytam się o cokolwiek w ostateczności – o tyle jej blog bardzo pomógł zrozumieć pewne zagadnienia. Dobra napiszę tak – uratował mi cztery litery. Jeżeli chcecie się podszkolić, poczytać lub poszukujecie odpowiedzi na Wasze wordpressowe/blogowe pytania to istnieje ogromne prawdopodobieństwo, że wszystko, czego szukacie znajdziecie w tym miejscu.

 

Share Week – 3 blogi to za mało!

Trzy blogi to zdecydowanie za mało. Gdy człowiek jest przesiąknięty tym całym blogowym światem, to dostaje oczopląsu, kiedy musi wybrać trzy konkretne pozycje. Ale wiecie co? Nic straconego, bo polecać można się przez cały rok. To własnie mi ta akcja uświadomiła i to chyba dobry pomysł, aby taką mini tradycję kontynuować przez cały rok.

 

Znacie już moje propozycje i jestem ciekawa Waszych! Kogo polecicie? Dzielcie się swoimi inspirującymi blogami. Jestem bardzo ciekawa i chętnie wpadnę do Was poczytać co, a raczej kto jest warty poczytania 🙂

 

 

Przeczytaj również